ONS TEAM

Ons team bestaat uit 11 mensen met diverse achtergrond en competenties die elkaar aanvullen.

Als echte innovator op de Belgische huurmarkt zorgen we er voor dat ons team is betrokken bij de volledige waardeketen van de projecten die we ontwikkelen, gaande van de uitbouw van het investeringsfonds zelf tot het dagelijkse beheer van ons vastgoed. Zo garanderen we de levenskwaliteit van onze bewoners.

Jean-Baptiste Van Ex  
CEO
jean-baptiste@vicinity.be

Frédéric Collin  
CFO
frederic@vicinity.be

Antoine Hupin  
COO
antoine@vicinity.be

Benoit Dubrulle  
CTO
benoit@vicinity.be

Donatien de le Court  
CIO
donatien@vicinity.be

Sophie Commerce  
Senior Developer
sophie@vicinity.be

Laure Bigo  
Developer
laure@vicinity.be

Laurent Vanderbeck  
Administration Manager
laurent@vicinity.be

Adrien Sambou-Mercier  
Sales Executive
adrien@vicinity.be

Benoît Van Cauwelaert 
Technisch beheer patrimonium
benoit.vancauwelaert@vicinity.be

Elza Arnoult 
Executive Assistant
elza@vicinity.be